אתר שומר שבתות וחגים

תקנון אתר


ברוכים הבאים לאתר הבית של "נעלי פוקסיה" אתר הנעליים המוביל במדינה

אתר זה נמצא באחריות ובבעלות חברת "נעלי פוקסיה" (להלן: "החברה") ומשמש כאתר סחר אלקטרוני לרכישת המוצרים המוצעים באתר זה על ידי החברה.

לחברה חנויות נעליים אותן ניתן למצוא בקניון שער הצפון ובקרית מוצקין. ניתן להגיע לחנויות בהתאם לשעות הפתיחה להתרשם ולרכוש את הנעל הבאה שלכם ולהצטרף לאלפי הלקוחות המרוצים של החברה.   

באתר זה תוכלו להתרשם ממגוון הנעליים הרחב של החברה, ולהזמין את הנעל הבאה שלכם בחוויית קנייה פשוטה, נוחה ומתקדמת.

 

 1. כללי

כל פעולה אשר משתמש מבצע באתר זה כפופה להוראות תקנון זה ו/או לכל הוראה נוספת הקיימת באתר זה וכן, לכל דין.

בעת שימוש באתר זה המשתמש מאשר כי קרא את הוראות תקנון זה וכי הוא מסכים ומתחייב למלא אחר האמור בו.

מי שאינו מסכים לתנאי השימוש של אתר זה או לכל הוראה אחרת המופיעה באתר ו/או בכל חלק ממנו ו/או מתכניו, עליו להפסיק את השימוש באתר זה.

1.1.   מובהר כי תנאי השימוש באתר זה חלים על כל צפייה ו/או שימוש באתר, בין אם באמצעות מחשב ובין אם באמצעות מכשיר תקשורת אחר כגון טלפון סלולרי, טאבלט וכיו"ב.

1.2.   החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה ו/או כל הוראה אחרת באתר ובתקנון מעת לעת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, וללא שתמסור על כך הודעה מראש, ולכן על המשתמש באתר לבחון את תנאי תקנון זה לפני כל שימוש באתר. כל שינוי בתנאי התקנון יכנס לתוקף מיד עם פרסומו באתר במסגרת התקנון.

1.3.   אתר זה הינו אתר דינמי ואנו עמלים רבות על עדכונו, יחד עם זאת, לא נוכל להתחייב כי תיאור המוצר ו/או כל תוכן אחר המוצג באתר יהיה מדויק, עדכני ו/או ללא שגיאות שכן טעות לעולם חוזרת.

1.4.   התמונות המוצגות באתר מיועדות להמחשה בלבד. יתכן שוני בין מראה המוצר ו/או גודל המוצר בתמונה ובין מראה ו/או גודל המוצר הסופי כפי שיתקבל אצל המזמין. במקרה כגון זה לא תהייה למזמין כל טענה ו/או תלונה לעניין המוצר ואין בכך כל עילה לביטול עסקה.

1.5.   באתר זה ניתן לבצע הזמנה בכל עת מהמחשב, האייפד, הטאבלט, הטלפון הסלולרי ו/או בכל אמצעי אחר. יש לקחת בחשבון כי בכל צג במכשירים אלה מוצג צבע אחר בהתאם לרזולוציה הקבועה במכשיר ובהתאם לנתוני המכשיר ועל כן, אין אנו יכולים להתחייב כי התצוגה בכל אחד מהאמצעים הנ"ל תהייה זהה למקור.

1.6.   לשם נוחות האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אך כל האמור בו מיועד לנשים וגברים כאחד. כמו כן, כל האמור בלשון רבים, יש לקרוא כאילו נאמר אף בלשון יחיד, לפי העניין ולהיפך.

1.7.   כותרות הפרקים מובאות לשם נוחות והתמצאות המשתמש ולא ישמשו בפרשנות התקנון.

 

רכישה באתר

 1. ביצוע הזמנות – הזמנה תתבצע דרך אתר זה ובהתאם לתהליך ההזמנה הקבוע באתר.

מערכת ההזמנות באתר עובדת 24 שעות בימים א' עד ה' וכן ביום ו' עד לשעה 14:00. ניתן לבצע הזמנות מכל מקום ובכל שעה, ההזמנה תטופל בהתאם לשעות הפעילות של החברה כפי המופיע בתקנון זה.

2.1.   בעת מילוי ההזמנה נבקשכם להקפיד ולעקוב אחר ההוראות וכן למלא את כל הפרטים הנדרשים בתהליך ההזמנה באתר במלואם, כך נוכל לספק את הזמנתכם במועד וללא תקלות.

2.2.   לאחר ביצוע ההזמנה יקבל המזמין אימייל המאשר את קבלת ההזמנה, יחד עם פרטי ההזמנה.

2.3.   כמשתמש באתר הנך מאשר כי הפרטים אשר הוזנו באתר בעת ביצוע ההזמנה הינם נכונים, מלאים ומדויקים, וכי מסירת הפרטים האישיים במהלך ההזמנה נעשו על פי רצון המשתמש ובהסכמתו.

2.4.   במקרה בו הפרטים שימסרו יהיו שגויים ו/או לא מדויקים, לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה.

2.5.   בכל בעיה ו/או שאלה בנוגע למוצר ו/או לתהליך הזמנה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו במייל yossiraum777@gmail.com בכל עת. מענה יינתן בתוך 3 ימי עסקים.

 1. מחירים באתר – המחירים באתר החברה מוצגים בשקלים, המחירים סופיים וכוללים מע"מ.

3.1.   אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לספק את המוצרים על פי התנאים הנקובים בתקנון זה ובהתאם למחירים הנקובים באתר בעת ביצוע ההזמנה.

3.2.   על המשתמש לדעת כי יתכן מצב בו המחיר המוצג באתר לא יהיה עדכני ו/או מדויק, וזאת כתוצאה מטעות אנוש ו/או טעות תכנותית ו/או תפעולית באתר. המחיר הקובע יהיה מחיר המוצר בחנות.

3.3.   במידה וקיים שוני בין מחיר המוצר בפועל לבין המחיר בעת ההזמנה והמוצר שהוזמן טרם נשלח, הלקוח יעודכן בדבר השינוי ויהיה רשאי לבחור אם להשלים את תהליך ההזמנה או בביטול ללא דמי ביטול.

3.4.   במידה וההזמנה נשלחה, המזמין מסכים בזאת כי יחויב בהפרש בין המחיר ששולם על ידו בעת ביצוע ההזמנה לבין למחיר בפועל.

ככל והמזמין אינו מסכים למחיר המעודכן עליו להחזיר את המוצר באריזתו המקורית ומבלי שנעשה במוצר שימוש, וזאת בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר. האחריות להחזרת המוצר הינה על הלקוח וככל והמוצר לא יתקבל חזרה במשרדי החברה הלקוח יחויב במחיר המוצר המוזמן כפי המופיע בחנות. 

3.5.   במידה וההפרש במחיר הינו לטובת המזמין, יזוכה אמצעי החיוב, באמצעותו בוצעה ההזמנה, בהפרש. ככל ולא יתאפשר זיכוי אמצעי החיוב של המזמין, למזמין ישמר זיכוי עתידי בחברה והוא יעודכן על כך.

3.6.   מוצר שלא קיים במלאי לא יהיה ניתן להוסיפו לסל הקניות. במידה ולאחר ביצוע הזמנה התגלה כי המוצר אזל מהמלאי, רשאית החברה לבטל את המכירה או להציע למזמין מוצר חלופי שווה ערך. ככל ובוטלה מכירה כאמור, החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר ו/או עקיף ו/או תוצאתי שנגרם למזמין ו/או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

3.7.   מוצר בו תינתן הנחה ו/או מבצע, קבלת ההנחה ו/או המבצע יקבע אך ורק על ידי החברה והחברה רשאית לבטל את ההנחה ו/או את המבצע בכל עת שתבחר ולא תהייה למשתמשי האתר כל טענה בדבר שינוי ו/או ביטול זה. 

 1. אמצעי תשלום

4.1.   חיוב ישיר באתר באמצעות כרטיס אשראי – כחלק מחוויית השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו, דאגנו להטמיע באתר זה מערכת סליקה מתקדמת ומאובטחת המאפשרת ביצוע חיוב מיידי בכרטיס אשראי בהתאם לכל הכללים הקבועים בתקנות חברות כרטיסי האשראי.

4.2.   פרטי כרטיס האשראי מוזנים באתר בעת ביצוע הזמנה בלבד ומועברים באמצעות דף המאובטח בטכנולוגיית ssl לצורך ביצוע החיוב. פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים ולכן השימוש בפרטי האשראי הינם חד פעמי.

פרטי החיוב אינם נשמרים מטעמי ביטחון והגנה על פרטיות לקוחותינו, גם לא לצורך חיוב הזמנות חוזרות. בכל הזמנה יש לעדכן/למסור את פרטי החיוב מחדש.

4.3.   בעת שימוש באתר באמצעות כרטיס אשראי הנך מצהיר בזאת כי הנך נחשב לבגיר לצורך ביצוע רכישות בהתאם לחוק וכי הנך מחזיק כרטיס אשראי תקף אשר הונפק ואושר על ידי חברות האשראי המוכרות, וכי הנך רשאי לבצע עסקאות לפי החוק.

4.4.  החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן ו/או לשנות ו/או להוסיף ו/או להסיר את אמצעי התשלום הקיימים באתר, הכל בהתאם לאפשרויות התשלום הניתנות בסיום ביצוע הזמנה באתר ובהתאם לנהלי האתר שיקבעו על ידי החברה מעת לעת.

 1. הוראות כלליות בדבר ביצוע רכישה באתר -

אתר זה אינו מחייב אף משתמש לבצע רכישה ועל כן, כל משתמש שביצע הזמנה דרך האתר מסכים בכך לתנאי תקנון זה ולחיובו בכרטיס אשראי ו/או באמצעי התשלום אשר נמסר על ידו במעמד ביצוע ההזמנה באופן מודע ומוסכם.

משתמש אשר השלים את תהליך ההזמנה באתר לא יוכל לבוא בטענות בנוגע למחיר המוצר באתר ו/או טיב השירות המוצע באתר זה.

המוצרים המוצגים באתר הם מבחינת הצעה לרכישה ואין בהזמנת מוצר על ידי משתמש כל התחייבות מצד החברה לספקו.

במקרה בו מוצר שהוזמן דרך האתר לא קיים במלאי חרף ביצוע הזמנה על ידי משתמש מחלקת השירות של החברה תיצור עמכם קשר לצורך עדכון, ובמידת האפשר ישלחו אפשרויות בחירה נוספות התואמות למוצר שהוזמן, במידה ואלו קיימות.

מוצר שהוזמן ואינו קיים במלאי ו/או לא סופק למשתמש מכל סיבה שקשורה לאתר זה, הזמנה זו לא תחייב את המזמין בתשלום ואם חויבה תזוכה במלואה.

לעניין זה, נציין כי לא יהיה למזמין ו/או לכל משתמש באתר זה טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי "נעלי פוקסיה"  ו/או מי מטעמה בגין מוצרים שלא סופקו בפועל ובגינן המזמין לא חויב.

 

משלוחים, אספקה וביטול עסקה

משלוחים

 1. אנו ב"נעלי פוקסיה" עושים מאמץ לספק את הזמנתכם במועד לכתובת אשר נמסרה על ידכם בעת ביצוע ההזמנה, וזאת, בכפוף לקבלת תשלום מלא עבור המוצר ובכפוף לכך כי בעת ביצוע ההזמנה התקבלו פרטים מלאים ונכונים, כפי שנדרש בתקנון זה.

6.1.       המשלוחים באתר זה יבוצעו על ידי חברת שליחויות ברחבי הארץ, למעט אזורים המוגדרים כמוקדי סיכון ו/או שטחים ו/או מעבר לקו הירוק. מחיר המשלוח יתווסף למחיר המוצר בעת ביצוע ההזמנה.

6.2.       ניתן לבצע הזמנות באתר בימים א עד ה בכל שעות היממה, ובימי ו' עד לשעה 14:00. טיפול בהזמנות יעשה אך ורק בימים א' – ה' בין השעות 09:00-18:00.

למען הסר ספק, ימי שישי, שבת וכן ערבי חג וחג אינם נחשבים כימי עסקים ולא יילקחו בחשבון במניין הימים לאספקת המוצר.

6.3.       אספקת המוצר הינה בין 7 ל 14 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה.

6.4.       כאמור לעיל, המשלוח מבוצע באמצעות דואר שליחים ועל כן, אין לחברה כל אחריות על עיכובים הקשורים לביצוע השליחות על ידי הדואר ו/או חברת השליחויות.

6.5.       ההזמנה תסופק לכתובת אשר נמסרה בעת ביצוע ההרשמה לאתר. שינוי כתובת לביצוע המשלוח לאחר שהמשלוח יצא ממחסני החברה תגרור תשלום נוסף אשר יקבע על ידי החברה בעת השינוי כאמור.

 1. כאמור, משלוח יתאפשר לאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה וכן, קבלת תשלום מלא עבור המוצר ועבור המשלוח וקבלת אישור על ביצוע תשלום זה.
 2. אנו רשאים לעכב משלוח ולמנוע את אספקתו באם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה.
 3. מוצר שנשלח בהתאם לפרטים שנמסרו במעמד ביצוע ההזמנה, חזקה עליו שהגיע ליעדו.
 4. מוצר שנשלח לכתובת שגויה וכתובת זו נמסרה בעת ביצוע ההזמנה, וחזר אלינו, המשתמש יישא בכל עלות פוטנציאלית הנוגעת להחזרת המוצר ובכלל זה עלויות המשלוח ו/או ההחזרה, וכן עלויות משלוח נוסף לכתובת מתוקנת ועלויות נוספות ככל שיידרשו ויקבעו על ידי החברה בהתאם לנסיבות המקרה.
 5. התשלום עבור המשלוח יתבצע באמצעות כרטיס האשראי ויצטרף לתשלום עבור המוצרים, ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא, זולת אם בוטלה העסקה בשל פגם או אי התאמה, או אם בוטלה העסקה בטרם בוצע המשלוח.
 6. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אפשרויות המשלוח, עלויות המשלוח ותנאי המשלוח באתר בכל עת.

איסוף עצמי – בעת ביצוע הזמנה קיימת אפשרות לבחור באיסוף עצמי בימים ובשעות בהן חנויות החברה פתוחות. יש לתאם את מועד האיסוף מול החנות. לא יהיה ניתן להגיע לאסוף מוצר ללא תיאום מראש.

ביטול עסקה –

אנו מקפידים על איכות המוצרים המוצגים באתר וכן על משלוח המוצר בצורה אשר תבטיח את הגעתו שלם ותקין ועל כן ביטול עסקה והחזרת מוצר יתאפשרו בתנאים הקבועים בתקנון זה ובהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

תנאי ביטול עסקה:

 1. ניתן לבטל עסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 והתקנות שהותקנו על  פיו, כפי שיעודכנו מעת לעת (להלן: "חוק הגנת הצרכן").
 2. בקשה לביטול/שינוי עסקה מהסיבות המנויות בתקנון זה ו/או בחוק הגנת הצרכן תעשה בכתב ותשלח למייל yossiraum777@gmail.com. על המשתמש לוודא כי בקשת הביטול נתקבלה במייל. משתמש ששלח בקשת ביטול ולא קיבל אישור על קבלתו במייל חוזר חזקה כי מייל זה לא הגיע ליעדו. הטיפול בבקשה יעשה בתוך 3 ימי עסקים מיום קבלת המייל.
 3. משתמש רשאי לבטל עסקה מיום ביצוע ההזמנה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר, או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים המנויים בסעיף 14(ג)(ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מבניהם.
 4. ניתן לבטל עסקה ככל ולא נעשה שימוש במוצר, לא הוסר ממנו עיטוף ו/או כל דבר אחר, לא ניזוק, לא נפגם ולא עבר כל שינוי. יש להחזיר את המוצר לכתובת ת.ד 918 קריית שמואל חיפה, כאשר הוא ארוז באריזתו המקורית בצרוף חשבונית מקור ולאחר קבלת אישור מהחברה.
 5. ביטול מלא וסופי של הזמנה יתבצע רק לאחר בדיקת המוצר על ידינו ורק לאחר שנקבע כי המוצר תקין ולא נעשה בו כל שינוי ו/או שימוש ו/או פגם.
 6. במקרה של ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן החברה תהא רשאית לגבות דמי ביטול בגובה של 5% מסך העסקה ו/או בסכום של 100 שקלים לפי הנמוך מבניהם.
 7. בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, לא ניתן לבטל עסקה במקרים הבאים:
 • מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן לפי מידות או דרישות מיוחדות.
 • מוצרים שעל פי דין אין להחזירם.
 • מוצרים פסידים - מוצרים שערכם יאבד בפרק הזמן עד החזרת המוצר לעסק.
 • עסקאות לרכישת מוצרים הניתנים להקלטה, שעתוק או שכפול, שאריזתם המקורית נפתחה.
 1. בביטול עסקה עלות החזרת המוצר, האחריות לשליחת המוצר וקבלתו על ידי הספק היא של הלקוח. לקוח שלא החזיר מוצר במועד ו/או לא עמד בתנאי מתנאי ביטול אלה לא יוכל לטעון לביטול העסקה.

החלפות – ניתן לבצע החלפה של מוצר ככל וקיימת טעות במוצר שנשלח ו/או פגם במוצר. החלפה תתאפשר רק בתנאי ולא נעשה שימוש במוצר ותוך 14 ימים מיום קבלת המוצר. את הבקשה להחלפת מוצר יש להעביר בכתב למייל yossiraum777@gmail.com תוך 3 ימים מיום קבלת המוצר.

יש לאשר את ההחלפה מול שירות הלקוחות של החברה, רק לאחר אישור שירות הלקוחות תתאפשר החלפה ויקבע המועד והתנאים לביצוע.

את ההחלפה ניתן יהיה לבצע בחנויות החברה במועד הנקבע. אי עמידה במועד הנקבע מבלי לקבל את אישור החברה יבטל את אישור החברה להחלפת המוצר.

ביטול זכאות לביצוע עסקאות – אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל עסקה ו/או מכירה כולה ו/או חלקה וכן למנוע מלקוחות/משתמשים מסוימים את הזכות לעשות שימוש באתר ו/או בשירותי החברה בכללותם בכל אחד מהמקרים האלו:

 • §        במידה ונפלה טעות קולמוס במחיר המוצר ו/או בתיאור המוצר.
 • §        מסירת פרטים שגויים במכוון בעת ביצוע הזמנה.
 • §        גרימת נזק ו/או פגיעה באתר זה ו/או בצד שלישי כלשהו הקשור לאתר זה.
 • §        ביצע מעשה בלתי חוקי או שותפות למעשה שכזה.
 • §        קיים חוב לחברה ו/או לצד שלישי הקשור עמה וחוב זה אינו נפרע במועד.
 • §        בוצעה הפרה כלשהי של תנאי הסכם זה.

 

13. הגבלת אחריות

השרות באתר "נעלי פוקסיה" ניתן לשימוש כמו שהוא (As Is). לא תהייה, למשתמש ו/או למי מטעמו כל טענה, דרישה או תביעה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בגין השרות המוצע באתר, אופי השרות, מגבלות הקיימות באתר או כל טענה כשלהי הנוגעת לאי התאמת השרות ו/או המוצרים ללקוח ודרישותיו.

החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם, במישרין ו/או בעקיפין, בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או רשלנות של הלקוח או צד ג' כלשהו, לרבות רכישה ע"י קטין ללא הסכמת הוריו, רכישה בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו וכו'.

החברה אינה אחראית לנזק אשר יכול ויגרם בגין איחור באספקה.

למען הסר ספק, מובהר כי מרגע שהמוצר נשלח ללקוח, החברה ו/או בעליה, ו/או מי מטעמה אינם אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועד המוצר אשר סופק ללקוח מטעם החברה. אחריות לעניין זה היא על מי שרכש את המוצר בכל הנזק אשר עלול להיגרם למשתמש ו/או לצד ג' או לכל אדם אחר ו/או לרכוש.

מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה החברה ו/או מי מטעמה ,לא יישאו בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוחה. 

14. מדיניות פרטיות

באתר זה אנו מקפידים על פרטיות מבקרי האתר ומכבדים את פרטיותם. מדיניות הפרטיות תחול על הפרטים האישיים הנמסרים על ידי המשתמש באופן אקטיבי בעת ביצוע הזמנה ו/או לצורך ההרשמה למועדון לקוחותינו (לרבות ביחס להכללה במאגר מידע ודיוור ישיר).

במידע האמור לא יעשה כל שימוש למעט השימוש אשר לשמו הוא נועד ובגינו נמסר. המידע נשמר על ידינו ולא יועבר לשום גורם ו/או צד ג' אלא בהסכמת לקוחותינו בלבד.

כל מידע אחר אשר הגיע לידנו ביחס למשתמש אשר אינו מידע אישי שהוזן באופן אקטיבי על ידי המשתמש וכפוף למדיניות הפרטיות באתר זה, וכן כל מסר, חומר או תוכן שנשלח או הועלה לאתר זה באמצעות דואר אלקטרוני או בדרך אחרת, לרבות נתונים, שאלות, תגובות, וכיו"ב, ייחשב כמידע שאינו סודי ואינו מוגן בזכויות כלשהן, ועל כן לא יהיה כפוף להגנת הפרטיות, ויטופל בהתאם.

15. קניין רוחני וזכויות יוצרים

החומרים והשירותים המוצעים באתר זה, מוגנים על ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר, ו/או כל חוקי קניין רוחני אחרים. כל שימוש ללא הרשאה מפורשת של "נעלי פוקסיה" ו/או מי מטעמה, בחומרים או בשירותים או במוצרים המוצעים באתר זה לא לשימוש לו הם נועדו עלולים להפר חוקים אלה ולהפר את תנאי השימוש המוגדרים באתר זה והקבועים בחוק.

אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לשווק ולהשתמש בכל צורה במידע ו/או תמונה מהאתר מבלי לקבל את רשותם המפורשת, בכתב, של בעלי ו/או מנהלי אתר "נעלי פוקסיה" ולפעול התאם להרשאה זו בלבד.

אין להשתמש ו/או להציג את המוצרים והמידע הקיים באתר זה במלואו ו/או בחלקו, באתר אינטרנט אחר או בכל מקור מידע אחר, ובכל דרך.

בנוסף לחומרים והשירותים המוצעים באתר זה על ידי "נעלי פוקסיה"  יכול ויהיו מוצעים באתר מוצרים, מידע ושירותים המוצעים על ידי צדדים שלישיים (להלן: "שירותי צד ג"). שירותי צד ג' עלולים להיות כפופים להסכמים נפרדים הנלווים לשירותים הללו. הנהלת האתר אינה אחראית ואינה נוטלת כל אחריות ו/או חבות מכל סוג שהוא ביחס לשירותי צד ג' ו/או מוצרים אשר יסופקו ע"י צד ג'.

בכל מקרה כי גולש באתר זה סבור כי קיימת הפרה כלשהי באתר לעניין זכויות יוצרים וקניין רוחני של צד ג' יש לפעול בהתאם לנוהל "התראה והסרה" לפיו יש לעדכן בכתב את הנהלת האתר בדבר הפרה זו במייל yossiraum777@gmail.com, אנו נבחן כל פנייה ונפעל בהתאם לכל דין.

16. סימנים מסחריים

המותג "נעלי פוקסיה" שם המותג וכן הדומיין של אתר זה ושל כל אתר אחר של החברה ו/או מי מטעמה, הינם סימני המסחר של "נעלי פוקסיה" ו/או מי מטעמה בלבד (בין אם נרשמו ובין אם לאו) ואין לעשות בהם שימוש מבלי לקבל מראש ובכתב את הסכמת החברה.

17. הדין החל

הדין החל על ובקשר לתנאי שימוש אלו והשימוש באתר הוא הדין הישראלי בלבד וזאת בין אם השימוש באתר נעשה בישראל ובין בחו"ל.

סמכות השיפוט הבלעדית בקשר עם תנאי השימוש והשימוש באתר מוקנית לבית המשפט המוסמך במחוז צפון בלבד.

טואול - בניית אתרים